Targus SafeFit | 10.5 " | Rotating Tablet Case | Black
- Код товара: 434671
- EAN: 5051794028713
- MPN: THZ785GL
18.85€
Без налога: 15.58€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 40 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross depth (mm) | 26 мм |
| Gross width (mm) | 193 мм |
| Gross height (mm) | 295 мм |
| Volume (m3) | 0.00148031 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Palette Qty | 584 шт. |
| Gross weight | 0.44 кг |
| Net weight | 0.38 кг |
| Размер | 9-10.5 дюйм |
| Producer product name | SafeFit |
| Fits up to size | 10.5 дюйм |
| Размеры (ШхГхВ) | 275 x 205 x 20 мм |
| Цвет товара | Black |
| Материал | PU |
| Тип чехла | Rotating Tablet Case |