Targus Privacy Screen 22"W (16:10) | Transparent
- Preces kods: 434920
- EAN: 5024442896606
- MPN: ASF220WEU
92.42€
Bez nodokļa: 76.38€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 473.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross width (mm) | 295.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | Privacy Screen 22"W (16:10) |
| Produkta krāsa | Transparent |