DEWALT | DT20703-QZ Hardwood Blade, 30 x 67 mm
- Preces kods: 435627
- EAN: 5035048099261
- MPN: DT20703-QZ
8.55€
Bez nodokļa: 7.07€
| Ražotājs | DEWALT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | us |
| Gross depth (mm) | 171.00 mm |
| Gross height (mm) | 31.00 mm |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1663 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50 g |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | DT20703-QZ Hardwood Blade, 30 x 67 mm |