DEWALT | DT20703-QZ Hardwood Blade, 30 x 67 mm
- Код товара: 435627
- EAN: 5035048099261
- MPN: DT20703-QZ
8.55€
Без налога: 7.07€
| Производитель | DEWALT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | us |
| Gross depth (mm) | 171.00 мм |
| Gross height (mm) | 31.00 мм |
| Gross width (mm) | 98.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1663 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | DT20703-QZ Hardwood Blade, 30 x 67 mm |