Digitus Safety socket for flush mounting with 2 USB ports | DA-70613
- Preces kods: 435899
- EAN: 4016032443193
- MPN: DA-70613
10.94€
Bez nodokļa: 9.04€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Producer product name | DA-70613 |
| Producer product family | Safety socket for flush mounting with 2 USB ports |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2667 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.01 kg |