Digitus Aluminum outlet strip, IEC C14 plug | DN-95404 | Sockets quantity 10
- Preces kods: 435901
- EAN: 4016032266426
- MPN: DN-95404
39.23€
Bez nodokļa: 32.42€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 67.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 567 pcs |
| Gross weight | 1.01 kg |
| Net weight | 1.00 kg |
| Producer product name | DN-95404 |
| Producer product family | Aluminum outlet strip, IEC C14 plug |
| Kontaktligzdu daudzums | 10 |
| Maksimālais kabeļa garums | 2 m |