Digitus Aluminum outlet strip, IEC C14 plug | DN-95404 | Sockets quantity 10
- Код товара: 435901
- EAN: 4016032266426
- MPN: DN-95404
39.23€
Без налога: 32.42€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 12 мес. |
| Gross depth (mm) | 67.00 мм |
| Gross height (mm) | 91.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 567 шт. |
| Gross weight | 1.01 кг |
| Net weight | 1.00 кг |
| Producer product name | DN-95404 |
| Producer product family | Aluminum outlet strip, IEC C14 plug |
| Количество розеток | 10 |
| Максимальная длинна кабеля | 2 м |