Fixed Talk 2 | Hands free device | 13.2 g | Black
- Preces kods: 436138
- EAN: 8591680151028
- MPN: FIXTLK2-BK
24.73€
Bez nodokļa: 20.44€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3910 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.08 kg |
| Tips | Hands free device |
| Producer product name | Talk 2 |
| Bluetooth diapazons | 10-15 m |
| Svars | 13.2 g |
| Mikrofona klusinātājs | No |
| Trokšņa atcelšanas efekts | No |
| Produkta krāsa | Black |
| Savietojamība | Universal |
| Bluetooth | Bluetooth version 5.2 |
| FM radio | No |