Fixed Talk 2 | Hands free device | 13.2 g | Black
- Код товара: 436138
- EAN: 8591680151028
- MPN: FIXTLK2-BK
24.73€
Без налога: 20.44€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Gross width (mm) | 85.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 8.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3910 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.08 кг |
| Тип | Hands free device |
| Producer product name | Talk 2 |
| Радиус действия Bluetooth ® | 10-15 м |
| Вес | 13.2 гр. |
| Отключение микрофона | No |
| Цвет товара | Black |
| Эффект устранения шума | No |
| Совместимость | Universal |
| Bluetooth | Bluetooth version 5.2 |
| FM радио | No |