Goobay | CAT 6 Outdoor Patch Cable
- Preces kods: 436503
- EAN: 4040849943973
- MPN: 94397
24.67€
Bez nodokļa: 20.39€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Producer product name | CAT 6 Outdoor Patch Cable |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Palette Qty | 669 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.905 kg |
| Net weight | 0.845 kg |
| Tips | U/UTP |
| Kabeļa garums | 75 m |