Goobay Universal Power Supply 3 V - 12 V, Max. 3.6 W
- Preces kods: 436510
- EAN: 4040849655920
- MPN: 65592
8.77€
Bez nodokļa: 7.25€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Palette Qty | 11628 pcs |
| Gross weight | 0.086 kg |
| Net weight | 0.036 kg |
| Producer product name | Universal Power Supply 3 V - 12 V, Max. 3.6 W |
| Produkta krāsa | Black |