Goobay Universal Power Supply 3 V - 12 V, Max. 3.6 W
- Код товара: 436510
- EAN: 4040849655920
- MPN: 65592
8.77€
Без налога: 7.25€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 40.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 11628 шт. |
| Gross weight | 0.086 кг |
| Net weight | 0.036 кг |
| Producer product name | Universal Power Supply 3 V - 12 V, Max. 3.6 W |
| Цвет товара | Black |