Xiaomi Smart Pet Food Feeder 2 EU | Xiaomi
- Preces kods: 437162
- EAN: 6941812796764
- MPN: BHR9030EU
90.47€
Bez nodokļa: 74.77€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Net weight | 3.00 kg |