Xiaomi Smart Pet Food Feeder 2 EU | Xiaomi
- Код товара: 437162
- EAN: 6941812796764
- MPN: BHR9030EU
90.47€
Без налога: 74.77€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 320.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 40 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 3.20 кг |
| Net weight | 3.00 кг |