Shure | Single-Channel Lavalier Microphone | MV-ONE-Z6
- Preces kods: 437714
- EAN: 042406772570
- MPN: MV-ONE-Z6
315.92€
Bez nodokļa: 261.09€
| Ražotājs | Shure |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Wireless |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 58.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2361 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Citas funkcijas | Pairing directly to your smartphone and providing up to 24 hours of recording on the go, this modern take on the lavalier combines a compact form factor with speedy setup and superb audio quality |
| Producer product name | MV-ONE-Z6 |
| Producer product family | Single-Channel Lavalier Microphone |