Shure | Single-Channel Lavalier Microphone | MV-ONE-Z6
- Код товара: 437714
- EAN: 042406772570
- MPN: MV-ONE-Z6
315.92€
Без налога: 261.09€
| Производитель | Shure |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wireless |
| Gross depth (mm) | 95.00 мм |
| Gross height (mm) | 115.00 мм |
| Gross weight | 0.30 кг |
| Gross width (mm) | 67.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 58.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.16 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2361 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.14 кг |
| Другие особенности | Pairing directly to your smartphone and providing up to 24 hours of recording on the go, this modern take on the lavalier combines a compact form factor with speedy setup and superb audio quality |
| Producer product name | MV-ONE-Z6 |
| Producer product family | Single-Channel Lavalier Microphone |