Hyper | HyperJuice 245W USB-C 100Wh Battery Pack with OLED Display
- Preces kods: 438221
- EAN: 6941921147181
- MPN: HJ245B
149.28€
Bez nodokļa: 123.37€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1728 pcs |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | HyperJuice 245W USB-C 100Wh Battery Pack with OLED Display |