Hyper | HyperJuice 245W USB-C 100Wh Battery Pack with OLED Display
- Код товара: 438221
- EAN: 6941921147181
- MPN: HJ245B
149.28€
Без налога: 123.37€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 100.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1728 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | HyperJuice 245W USB-C 100Wh Battery Pack with OLED Display |