Genesis Mouse Pad | Boron 500 XXL RGB | Mouse pad | 400 x 800 x 4 mm | Black
- Preces kods: 438403
- EAN: 5901969443837
- MPN: NPG-2110
18.63€
Bez nodokļa: 15.40€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 63 mm |
| Gross width (mm) | 62 mm |
| Gross height (mm) | 303 mm |
| Volume (m3) | 0.001183518 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 730 pcs |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Tips | Mouse pad |
| Citas funkcijas | Multicolor illumination color |
| Producer product name | Boron 500 XXL RGB |
| Producer product family | Mouse Pad |
| Produkta krāsa | Black |
| Dimensijas (W x D x H) | 400 x 800 x 4 mm |