Genesis | Gaming Headset | Neon 764 | Wired | Over-Ear | Microphone | Black
- Preces kods: 438404
- EAN: 5901969444506
- MPN: NSG-2169
49.25€
Bez nodokļa: 40.70€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 275 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 233 mm |
| Gross width (mm) | 122 mm |
| Gross height (mm) | 244 mm |
| Volume (m3) | 0.006935944 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.275 kg |
| Palette Qty | 125 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.635 kg |
| Net weight | 0.36 kg |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Producer product name | Neon 764 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wired |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | No |
| USB uzlādešanas ports | No |
| Ierīces savienojamība | USB-A |
| Produkta krāsa | Black |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |
| Galviņas izmēri | 50 mm |
| Mikrofona frekvence | 100-10k Hz |