Genesis | Gaming Headset | Neon 764 | Wired | Over-Ear | Microphone | Black
- Код товара: 438404
- EAN: 5901969444506
- MPN: NSG-2169
49.25€
Без налога: 40.70€
| Производитель | Genesis |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 275 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 233 мм |
| Gross width (mm) | 122 мм |
| Gross height (mm) | 244 мм |
| Volume (m3) | 0.006935944 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.275 кг |
| Palette Qty | 125 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.635 кг |
| Net weight | 0.36 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Producer product name | Neon 764 |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| USB-порт для зарядки | No |
| Подключение устройства | USB-A |
| Цвет товара | Black |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |
| Размер динамика | 50 мм |
| Частота микрофона | 100-10k Гц |