Shure | Podcast Microphone | MV7+
- Preces kods: 438525
- EAN: 042406791571
- MPN: MV7+-K
350.37€
Bez nodokļa: 289.56€
| Ražotājs | Shure |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | USB Type-C |
| Krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 309.00 mm |
| Gross height (mm) | 109.00 mm |
| Gross weight | 1.08 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 106.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.51 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 197 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.57 kg |
| Producer product name | MV7+ |
| Producer product family | Podcast Microphone |
| trokšņu slāpēšana | The real-time Denoiser uses cutting-edge DSP technology to eliminate ambient noise in your room |