Shure | Podcast Microphone | MV7+
- Код товара: 438525
- EAN: 042406791571
- MPN: MV7+-K
350.37€
Без налога: 289.56€
| Производитель | Shure |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | USB Type-C |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 309.00 мм |
| Gross height (mm) | 109.00 мм |
| Gross weight | 1.08 кг |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 106.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.51 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 197 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.57 кг |
| Producer product name | MV7+ |
| Producer product family | Podcast Microphone |
| подавление шума | The real-time Denoiser uses cutting-edge DSP technology to eliminate ambient noise in your room |