Camry | Speaker with radio | CR 1902 W | White | Wireless connection
- Preces kods: 438558
- EAN: 5905575903907
- MPN: CR 1902w
19.69€
Bez nodokļa: 16.27€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.046 kg |
| Palette Qty | 551 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.67 kg |
| Net weight | 0.47 kg |
| Citas funkcijas | 5 Hour playback (50% power); 2 Hour charging time; Analog FM frequency knob; AUX function; TWS function Connect 2 speakers to work as one; SD card playback; USB playback; MP3, Wav support; USB C charging |
| Producer product name | CR 1902 W |
| Producer product family | Speaker with radio |
| Portatīvs | No |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Jauda | 5 W |
| Krāsa | White |
| Bluetooth | Yes |