Camry | Speaker with radio | CR 1902 W | White | Wireless connection
- Код товара: 438558
- EAN: 5905575903907
- MPN: CR 1902w
19.69€
Без налога: 16.27€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 112.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.046 кг |
| Palette Qty | 551 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.67 кг |
| Net weight | 0.47 кг |
| Другие особенности | 5 Hour playback (50% power); 2 Hour charging time; Analog FM frequency knob; AUX function; TWS function Connect 2 speakers to work as one; SD card playback; USB playback; MP3, Wav support; USB C charging |
| Producer product name | CR 1902 W |
| Producer product family | Speaker with radio |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Мощность | 5 Вт |
| Цвет | White |
| Bluetooth | Yes |