BLACK & DECKER | Hedge trimmer | BEHTS451-QS | 550 W
- Preces kods: 438813
- EAN: 5035048678114
- MPN: BEHTS451-QS
64.05€
Bez nodokļa: 52.93€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | pl |
| Jauda | 550 W |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 1030 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Volume (m3) | 0.03811 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Palette Qty | 23 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Gross weight | 3.3 kg |
| Net weight | 3.1 kg |
| Producer product name | BEHTS451-QS |
| Producer product family | Hedge trimmer |