BLACK & DECKER | Hedge trimmer | BEHTS451-QS | 550 W
- Код товара: 438813
- EAN: 5035048678114
- MPN: BEHTS451-QS
64.05€
Без налога: 52.93€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | pl |
| Мощность | 550 Вт |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 1030 мм |
| Gross width (mm) | 200 мм |
| Gross height (mm) | 185 мм |
| Volume (m3) | 0.03811 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.2 кг |
| Palette Qty | 23 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 180 гр. |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Gross weight | 3.3 кг |
| Net weight | 3.1 кг |
| Producer product name | BEHTS451-QS |
| Producer product family | Hedge trimmer |