Lenovo Digital Pen 3 | GX81N91321 | Blue
- Preces kods: 440107
- EAN: 195892100270
- MPN: GX81N91321
31.00€
Bez nodokļa: 25.62€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.000014 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2883 pcs |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | GX81N91321 |
| Producer product family | Digital Pen 3 |
| Produkta krāsa | Blue |