Lenovo Digital Pen 3 | GX81N91321 | Blue
- Код товара: 440107
- EAN: 195892100270
- MPN: GX81N91321
31.00€
Без налога: 25.62€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.000014 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2883 шт. |
| Gross weight | 0.053 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Producer product name | GX81N91321 |
| Producer product family | Digital Pen 3 |
| Цвет товара | Blue |