Epson WF-6XXX | Ink cartridge XXL | Yellow
- Preces kods: 440758
- EAN: 8715946726984
- MPN: C13T90744N
104.01€
Bez nodokļa: 85.96€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1318 pcs |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Producer product name | WF-6XXX |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink cartridge XXL |
| Lappušu apjoms | 7000 lappuses |