Epson WF-6XXX | Ink cartridge XXL | Yellow
- Код товара: 440758
- EAN: 8715946726984
- MPN: C13T90744N
104.01€
Без налога: 85.96€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 190.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1318 шт. |
| Gross weight | 0.26 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Producer product name | WF-6XXX |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink cartridge XXL |
| Производительность по страницам | 7000 страниц |