Xiaomi Multifunctional Rice Cooker 4L EU | Xiaomi
- Preces kods: 441365
- EAN: 6941812797198
- MPN: BHR9044EU
67.99€
Bez nodokļa: 56.19€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 56 pcs |
| Gross weight | 2.60 kg |
| Net weight | 2.30 kg |