Xiaomi Multifunctional Rice Cooker 4L EU | Xiaomi
- Код товара: 441365
- EAN: 6941812797198
- MPN: BHR9044EU
67.99€
Без налога: 56.19€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 280.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 340.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 290.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 56 шт. |
| Gross weight | 2.60 кг |
| Net weight | 2.30 кг |