Xiaomi LED Desk Lamp 2
- Preces kods: 441371
- EAN: 6941812706961
- MPN: BHR9186GL
48.07€
Bez nodokļa: 39.73€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 627 mm |
| Gross height (mm) | 67 mm |
| Gross width (mm) | 226 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.72 kg |
| Volume (m3) | 0.009494034 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 223 pcs |
| Gross weight | 2.38 kg |
| Net weight | 1.66 kg |
| Krāsu atveidošanas indekss (CRI) | 3900K |
| Ekvivalents spuldze jauda | 10 W |
| Producer product name | LED Desk Lamp 2 |
| Tehniskās īpašības | Colour Temperature Range: 2700K to 5100K; Voice control works with Amazon Alexa or Google Assistant |
| Barošanas spriegums | 100-240 V |