Xiaomi Smart Camera C201 | Dome | 2 MP | F2.1 | H.265 | Micro SD, Max. 256 GB
- Preces kods: 488532
- EAN: 6932554469870
- MPN: BHR08NBGL
23.74€
Bez nodokļa: 19.62€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2439 pcs |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Producer product name | Smart Camera C201 |
| Produkta krāsa | White |
| Komutatora tips | Dome |
| Megapikseļi | 2 MP |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 1920 x 1080 pikseļi |
| Atmiņas sloti | Micro SD, Max. 256 GB |
| Kameras tips | Indoor |
| Video kompresijas formāti | H.265 |
| Objektīva veids | F2.1 |