Sharp 75GP7265E | 75 | Smart TV | Google TV | UHD
- Preces kods: 441622
- EAN: 5905683270953
- MPN: 75GP7265E
897.38€
Bez nodokļa: 741.64€
| Ražotājs | Sharp |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 313.00 mm |
| Gross height (mm) | 1054.00 mm |
| Gross width (mm) | 1673.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4400.00 g |
| Plastic (No PET) | 900.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.30 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.55 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Gross weight | 28.30 kg |
| Net weight | 23.00 kg |
| Producer product name | 75GP7265E |
| Connectivity | USB, RJ-45, Headphone, HDMI |
| Ekrāns | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 189 cm |
| HD veids | UHD |
| Displeja diagonāle | 75 |
| Fona apgaismojuma veids | LED |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Dimensijas (W x D x H) ar statīvu | 1673 x 1054 x 313 mm |