Camry | Electric Knife | CR 4513 | Black
- Preces kods: 442243
- EAN: 5905575903402
- MPN: CR 4513
26.57€
Bez nodokļa: 21.96€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 370.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 584.00 g |
| Plastic (No PET) | 146.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.73 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 31 pcs |
| Gross weight | 1.35 kg |
| Net weight | 0.62 kg |
| Elektriskā griezēja veids | Electric |
| Šķēles biezums (max) | 1.7 mm |
| Producer product name | CR 4513 |
| Producer product family | Electric Knife |
| Jauda | 200 W |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Stainless steel |
| Īpašās funkcijas | Frozen food knife; Safety switch; Power cable length: 100 cm |