Camry | Electric Knife | CR 4513 | Black
- Код товара: 442243
- EAN: 5905575903402
- MPN: CR 4513
26.57€
Без налога: 21.96€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Gross depth (mm) | 435.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 370.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 584.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 146.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.73 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 31 шт. |
| Gross weight | 1.35 кг |
| Net weight | 0.62 кг |
| Тип ломтерезки | Electric |
| Толщина среза (макс.) | 1.7 мм |
| Producer product name | CR 4513 |
| Producer product family | Electric Knife |
| Мощность | 200 Вт |
| Цвет товара | Black |
| Особые свойства | Frozen food knife; Safety switch; Power cable length: 100 cm |
| Материал | Stainless steel |