Caso Vacuum sealer bags, 20x30 cm | 01285
- Preces kods: 442336
- EAN: 4038437012859
- MPN: 01285
15.81€
Bez nodokļa: 13.07€
| Ražotājs | Caso |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 302.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 715 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Net weight | 0.95 kg |
| Tips | Vacuum Bags |
| Producer product name | 01285 |
| Producer product family | Vacuum sealer bags, 20x30 cm |
| Piederumi iekļauti komplektācijā | 100 bags |