Caso Vacuum sealer bags, 20x30 cm | 01285
- Код товара: 442336
- EAN: 4038437012859
- MPN: 01285
15.81€
Без налога: 13.07€
| Производитель | Caso |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 200.00 мм |
| Gross height (mm) | 20.00 мм |
| Gross width (mm) | 302.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 715 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.05 кг |
| Net weight | 0.95 кг |
| Тип | Vacuum Bags |
| Аксессуары в комплекте | 100 bags |
| Producer product name | 01285 |
| Producer product family | Vacuum sealer bags, 20x30 cm |