Fixed Dual Charger Stand for PS5 Wireless Controller | FIXPS5-DCC-BW
- Preces kods: 443222
- EAN: 8591680147144
- MPN: FIXPS5-DCC-BW
22.08€
Bez nodokļa: 18.25€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 57.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 49.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1539 pcs |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Net weight | 0.20 kg |
| Producer product name | FIXPS5-DCC-BW |
| Producer product family | Dual Charger Stand for PS5 Wireless Controller |
| Produkta krāsa | Black/White |
| Īpašās funkcijas | Effective blue backlight (can be turned off with a button); Faster charging than the classic way via the USB-C connector |