Fixed Dual Charger Stand for PS5 Wireless Controller | FIXPS5-DCC-BW
- Код товара: 443222
- EAN: 8591680147144
- MPN: FIXPS5-DCC-BW
22.08€
Без налога: 18.25€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 101.00 мм |
| Gross height (mm) | 57.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 49.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1539 шт. |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.20 кг |
| Producer product name | FIXPS5-DCC-BW |
| Producer product family | Dual Charger Stand for PS5 Wireless Controller |
| Цвет товара | Black/White |
| Особые свойства | Effective blue backlight (can be turned off with a button); Faster charging than the classic way via the USB-C connector |