Fixed | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets | FIXHU-MN-GR
- Preces kods: 443235
- EAN: 8591680136506
- MPN: FIXHU-MN-GR
39.75€
Bez nodokļa: 32.85€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 21.00 mm |
| Gross width (mm) | 195.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 39.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4220 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Producer product name | FIXHU-MN-GR |
| Producer product family | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets |
| Produkta krāsa | Gray |