Fixed | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets | FIXHU-MN-GR
- Код товара: 443235
- EAN: 8591680136506
- MPN: FIXHU-MN-GR
39.75€
Без налога: 32.85€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 21.00 мм |
| Gross width (mm) | 195.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 39.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4220 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Producer product name | FIXHU-MN-GR |
| Producer product family | 5-port USB-C HUB Mini for laptops and tablets |
| Цвет товара | Gray |