Fixed USB-C Travel Charger 30W | FIXC30N-C-WH
- Preces kods: 443424
- EAN: 8591680155583
- MPN: FIXC30N-C-WH
14.12€
Bez nodokļa: 11.67€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 21.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5236 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Producer product name | FIXC30N-C-WH |
| Producer product family | USB-C Travel Charger 30W |
| Input | AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A |
| Izeja | USB-C DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A, 30W total |
| Produkta krāsa | White |