Fixed USB-C Travel Charger 30W | FIXC30N-C-WH
- Код товара: 443424
- EAN: 8591680155583
- MPN: FIXC30N-C-WH
14.12€
Без налога: 11.67€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 21.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5236 шт. |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Net weight | 0.08 кг |
| Producer product name | FIXC30N-C-WH |
| Producer product family | USB-C Travel Charger 30W |
| Input | AC 100-240V, 50/60 Hz, 1A |
| Выход | USB-C DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A, 30W total |
| Цвет товара | White |