Epson XXL Ink | WorkForce Pro EM/EP-C800R | Ink cartrige | Black
- Preces kods: 443741
- EAN: 8715946733166
- MPN: C13T11P140
240.38€
Bez nodokļa: 198.66€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 377.00 mm |
| Gross height (mm) | 49.00 mm |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 169 pcs |
| Gross weight | 1.96 kg |
| Net weight | 1.46 kg |
| Producer product name | WorkForce Pro EM/EP-C800R |
| Producer product family | XXL Ink |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink cartrige |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |