Epson XXL Ink | WorkForce Pro EM/EP-C800R | Ink cartrige | Black
- Код товара: 443741
- EAN: 8715946733166
- MPN: C13T11P140
240.38€
Без налога: 198.66€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 377.00 мм |
| Gross height (mm) | 49.00 мм |
| Gross width (mm) | 277.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 169 шт. |
| Gross weight | 1.96 кг |
| Net weight | 1.46 кг |
| Producer product name | WorkForce Pro EM/EP-C800R |
| Producer product family | XXL Ink |
| Цвета печати | Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Производительность по страницам | N/A страниц |