Epson XXL Ink | WorkForce Pro EM/EP-C800R | Ink cartrige | Cyan
- Preces kods: 443742
- EAN: 8715946733173
- MPN: C13T11P240
171.71€
Bez nodokļa: 141.91€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 278.00 mm |
| Gross height (mm) | 39.00 mm |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 557 pcs |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Net weight | 0.38 kg |
| Producer product name | WorkForce Pro EM/EP-C800R |
| Producer product family | XXL Ink |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro EM-C800RDWF, WorkForce Pro EP-C800RDW |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |