Goobay 74443 USB-C™ Adapter Vertical 90° Rotated, USB4™ | Goobay
- Preces kods: 443936
- EAN: 4040849744433
- MPN: 74443
2.37€
Bez nodokļa: 1.96€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2560 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |